Vi benytter cookies. Læs om dem her. Ved at browse vores site, accepterer du vores privatlivspolitik

Cookies used by BASIC CPH
Sissi Antonsen

Sissi Antonsen

El Bosso

sissi@basiccph.com

Maria Westergaard

Maria Westergaard

Partner in Crime

maria@basiccph.com

Maria Urwald

Maria Urwald

Booker & SoMe Manager

urwald@basiccph.com

Vanessa Stuhr Ellegaard

Vanessa Stuhr Ellegaard

Head of PRO

vanessa@basiccph.com

Christine Skude

Christine Skude

Photographer

christine@basiccph.com

Pernille Howalt

Pernille Howalt

Photographer

pernille@basiccph.com